Розширені функціональні можливості

Безкоштовні модулі аналітики та аналізу для громади та спеціалістів

Теплова карта

Теплова карта є щільний масив геоданих у вигляді точкових об’єктів, що позначаються різними кольорами. В місцях найбільшої концентрації точок ці області мають більший розмір. Також області з високою щільністю точок, називаються гарячими точками та мають спеціальні кольори. областей.

Містобудівні умови

Завдяки геопросторовому аналізу користувач має можливість одним кліком отримати містобудівні умови в любій точці на інтерактивній карті.

Image

Друк

Функціональні можливості геопорталу дозволяють включити необхідний набір шарів чи окрему карту та роздрукувати отримані дані за допомогою принтеру чи іншого пристрою для друку.

API

API Геопорталу — це набір сервісів, що дозволяють використовувати геопросторові та атрибутивні дані в інших проектах: сайтах, геопорталах, спеціалізованому ПЗ.

Інформаційні ресурси

Перелік популярних шарів інформаційних даних


Правила та умови користування

Просимо ознайомитися з умовами користування геопорталом та використання даних

Угода користувача

Користування Геопорталом означає, що Користувач ознайомлений і приймає всі умови цієї Угоди в повному обсязі без будь-яких вилучень і обмежень.

Читати далі
dashboard

Про портал

Інформація про портал, його функціональні можливості. Галузі застосування геопорталу та використання просторової інформації

Читати далі

Зв'яжіться з нами

Управління містобудування та архітектури Рівненської міської ради

вул. Казимира Любомирського, 6, м. Рівне,

Україна, 33028

Телефон: +38 (0362) 620-411

Email: umiarx@gmail.com

Напишіть нам на пошту

Abo підпишіться на нас в соцмережах

© 2017 Softpro
Всі права захищено. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Управлінню містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове!